Přeskočit na obsah
Domů » Články » Certified & Apostilled Documents

Certified & Apostilled Documents

Certifikované dokumenty

Pokud chcete použít dokumenty pouze v rámci Hongkongu, tak stačí certifikovat místním hongkongským úřadem. Dokumenty, jenž se certifikují: např. Certificate of Incorporation, Articles of Association, NNC1, Business Registration Certificate, Certificate of Change of Company Name, Certificate of Incumbency, Certificate of Continuing Registration, aj. Vydávají se zpravidla pro místní hongkongské banky.

Cena: 20 000 Kč (do pěti pracovních dní).

Apostilované dokumenty

V případě, že potřebujete použít certifikované dokumenty mimo Hongkong, je nutné použít na každý dokument apostilu. To zajišťuje pouze vrchní soud v Hongkongu. Apostilované dokumenty můžete použít mimo Hongkong např.:

  • pro založení bankovního účtu hongkongské firmy např. v České republice, Slovensku, Švýcarsku apod. (předem si zjistěte v dané bance, které dokumenty od Vás bude potřebovat – některé banky následně požadují soudní překlad do národního jazyka v dané zemi).
  • pro otevření zahraniční pobočky (dceřiné firmy) Vaší hongkongské „matky“ (např. Hongkong je mateřská společnost a v Česku si budete chtít otevřít pobočku).

Cena: sada dokumentů pro nově založenou společnost: 20 000 Kč (cca 1 měsíc).
V případě expres vystavení: 30 000 Kč (do 5 dnů) + 5 000 Kč DHL (2-3 dny doručení ČR/SK).

Vzor: Certifikované a spostilované dokumenty

Apostila Hongkong