Přeskočit na obsah

Bankovní účet v Hongkongu

Hongkong vlajka
Účet v Hongkongu, Singapuru, Švýcarsku, Česku

Otevření účtu

Pomůžeme Vám otevřít bankovní účet v Hongkongu, Singapuru, Švýcarsku nebo Česku.

Mezi největší a nejznámější banky, které mají zastoupení v Hongkongu jsou HSBC, Standard Chartered, KBC Hong Kong, Hang Seng Bank, KBC Bank, Bank of China, a jiné.

U většiny bank je nutné osobní setkání s bankéři, ale jsou banky, jenž tyto restrikce nevyžadují a umí otevřít účet online a na dálku. Týká se to banky v Hongkongu, Singapuru, ale i ve Švýcarsku.

Společně přichystáme podklady pro banku.

Založení bankovního účtu v Hongkongu

Postup otevření účtu

Nejprve si vyberete bankovní instituci, ve které byste si chtěli otevřít bankovní účet. Následně si připravíte nezbytné podklady pro banku  jako jsou Proof of Address, Proof of Business, životopis a zkušenosti ředitele(ů). Součástí jsou i firemní dokumenty, jenž Vám přichystáme. Pokud žádáte banku v Hongkongu o založení bankovního účtu, tak jí musíte doložit certifikované dokumenty (Certificate of Incorporation, NNC1 Incorporation form, Articles of Association, Business Rregistration Certificate). V případě, že si chcete otevřít účet mimo Hongkong, tak musí být tyto dokumenty certifikované a následně ještě apostilované. Jakmile máme všechny podklady (KYC) pro banku přichystané, tak ji kontaktujeme, vše odešleme elektronicky a domluvíme schůzku ať už osobní nebo online, o čemž Vás vzápětí informujeme.

1. Příprava dokumentů

KYC (Know Your Client) včetně podnikatelského plánu a firemních dokumentů.

2. Bankovní kontrola

Banka provede kontrolu tzv. Due Diligence (DD) všech dodaných, podkladů.

3. Vyjádření banky

Banka se ve většině případů vyjádří během 2-4 týdnů přičemž Vám je účet otevřen nebo nikoliv.

Banky mimo Hongkong:

Bankovní účet v Hongkongu s výhodami

Jako partneři jisté hongkongské banky, která má pobočky po celém světě Vám dokážeme otevřít multiměnový  účet (US$, EUR, HKD, AU$, GBP) online a na dálku. Bez nutnosti cestovat do Hongkongu! Měsíční poplatky jsou nulové za vedení účtu.

Doba aktivace účtu od dodání KYC & DD je obvykle 2 týdny. Ušetříte až 90 % na poplatcích za FX a mezinárodní transakce. Budete platit jako místně ve 30+ měnách do 130 zemí a regionů.

Založení účtu on-line a na dálku

Bankovní účet Vám pomůžeme založit zcela on-line a na dálku, bez nutnosti vycestovat do Hongkongu.

Vedení multiměnového účtu zdarma

Bankovní účet dostupný až ve 26 měnách s nulovým měsíčním poplatkem.

Virtuální karty Borderless VISA

Zdarma si vytvořte karty Borderless Visa a ušetřete na místních a mezinárodních transakcích. Karty budou napárované na multiměnový účet a můžete si je přidat do služby ApplePay.

Integrace s globálními platformami

Bezproblémová integrace bankovního účtu s globálními platformami, jako je Shopify, eBay, Amazon, PayPal apod.

Synchronizace s účetním programem

Automatická synchronizace transakcí ve více měnách s naším účetním program a to každou hodinu.

Platební brána pro online obchodování

Přijímejte platby (Visa, MasterCard, UnionPay, AliPay, WeChat Pay, PayPal, Skrill, ...) od klientů přes e-shopy WooCommerce, Magento, Shopify. Vytvořením jednoduchého odkazu získáte rychle peníze.

Jako partneři banky získáte od nás slevu

První Vaše převody ve výši 100 000 HK$ bez devizových poplatků! Budete měnit aktuálním středovým kurzem bez jakéhokoliv poplatku!

VEDENÍ ÚČTU ZDARMA!

Založíme Vám multiměnový účet s platebními kartami VISA, který Vám propojíme s naším účetním programem a vše budete mít synchronizované. Navíc od nás získáte slevu na devizové poplatky.

Bankovní účet nejen v Hongkongu

Multiměnové účty Vám umíme založit nejen pro firmy v Hongkongu, ale i pro zahraniční firmy (Austrálie, Nový Zéland, Malajsie, Evropa, Singapur, Velká Británie, USA, Švýcarsko, Seychely, Spojené arabské emiráty, Panenské ostrovy). Můžete si vybrat, v jaké zemi chcete otevřít bankovní účet pro svoji společnost. Příklad – máte firmu ve Velké Británii, Švýcarsku nebo Česku a chcete si online a na dálku založit bankovní účet v Hongkongu ve více měnách? Není problém, kontaktujte nás. Pomůžeme Vám.

Bankovní účet nejen v Hongkongu

Časté dotazy

Ano, u některých bank je to možné. Nemusíte vycestovat do Hongkongu. Jako partneři banky za Vás vyřídíme veškeré formality online. Můžete si otevřít účet pro Vaši firmu v Hongkongu, případně společnost, kterou máte registrovanou v zahraničí (Austrálie, Nový Zéland, Malajsie, Evropa, Singapur, Velká Británie, USA, Švýcarsko, Seychely, Spojené arabské emiráty, Panenské ostrovy).

Ano, většina bank nabízí k běžnému účtu i platební karty VISA, MasterCard nebo virtuální karty, které se dají propojit se službou ApplePay.

Ano, je to možné. Většina místních, hongkongských bank nabízí multiměnové účty v HKD, USD, EUR, GBP, CNY, apod.

Záleží na bankovní instituci. Některé banky Vám schválí účet během 1-2 týdnů a jiné potřebují více času, tj. 4-6 týdnů. Přičemž bankovní účet nemusí být vždy schválen, záleží jakmile dopadne Due Diligence daného klienta.

Zpravidla banka vyžaduje KYC (Know Your Client) dokumentaci, tj. Proof of Address a ve většině případů i Proof of Business.

Brzy se vám ozveme

Máte nějaký dotaz týkající se otevření bankovního účtu v Hongkongu, Singapuru, Švýcarsku nebo Česku? Pošlete nám na sebe kontakt. Obvykle Vám zavoláme během několika hodin, včetně víkendů nebo svátků..