Přeskočit na obsah
Domů » Články » Webhosting v Hongkongu

Webhosting v Hongkongu

Webové stránky Hongkong

Pokud uvažujete o založení firmy v Hongkongu nebo ji již máte úspěšně založenou, tak je k zamyšlení, či pro svůj projekt využít místní hosting a provozovat své webové stránky právě v Hongkongu.

Proč byste měli využít hosting v Hongkongu?

Argument je jednoznačný. Zákazníkům z Číny, potažmo z Asie se evropské či americké stránky načítají velice pomalu a co je horší, někdy jsou přímo blokované. Z tohoto důvodu využíváme server v Hongkongu, na kterém tvoříme web stránky nebo e-shopy našim klientům. Server je přímo napojen na Čínu v rámci tzv. „China Express Route“, což je prvotřídní připojení k Číně.

Někteří naši klienti, jenž jsme jim zakládali firmy v Hongkongu využívají místní hosting, aby kompletně oddělili jejich podnikání v rámci Asie. To znamená, ze založíme společnost v Hongkongu, k tomu využijí místní telefonní hongkongské číslo, naši obchodní adresu a své webové stránky provozují na hongkongském serveru. Firma tak zcela působí jako Hongkongská společnost.

Součástí webových stránek je i registrace domén *.cn, *.hk, *.asia, *.com, případně jiné. Klientům zpravidla vypracujeme i corporate identity, kde součástí je návrh vizitek, tiskovin, apod. Někdy je zapotřebí využít i místních hongkongských skladů, zejména při prodeji zboží na asijském trhu.

V případě, že uvažujete své produkty nebo služby nabízet na asijském trhu, tak webhosting v Hongkongu je pro Vás přímo nutností. Kontaktujte nás pro detailnější informace a nacenění.

Tyto služby poskytujeme v rámci našeho projektu www.JOuAgency.cz