Přeskočit na obsah
Domů » Články » Business Address & Mail Forwarding Plan

Business Address & Mail Forwarding Plan

Obchodní adresa

V dnešní době je trend podnikání z domova poměrně rozšířený. Je však třeba se rozhodnout, zda chcete používat adresu svého bydliště jako adresu pro podnikání, nebo nikoliv. Založení firmy s sebou nese spoustu starostí s balením, odesíláním a sledováním pošty, i když pracujete z domova. Navíc vystavujete svou osobní adresu zákazníkům a třetím stranám, což může být osobní riziko a nepůsobí to příliš profesionálně. Mít samostatnou firemní adresu vám umožní toto riziko eliminovat a zároveň umožní veškerou vaši poštu pěkně uspořádat a uchovávat na jednom místě.

Obchodní adresa vám také umožňuje zvolit si místo pro podnikání a dodává vaší společnosti legitimitu v očích vašich zákazníků. S naší obchodní adresou může vaše společnost těžit z pěkného umístění v srdci Asie, tedy Hongkongu. Toto umístění můžete využít pro své firemní vizitky, faktury, webové stránky a obchodní smlouvy pro svou společnost. Vaši zákazníci získají jistotu, že vaše firma sídlí ve významném mezinárodním městě, a ne u někoho ve sklepě. Mějte však na paměti, že toto umístění nelze použít pro nájemní smlouvy nebo doklad o bydlišti pro založení bankovního účtu, protože k tomu je nutná zpravidla vaše fyzická přítomnost.

Přeposílání pošty

Přeposílání pošty je bezproblémová metoda příjmu pošty, kterou používá většina podniků pro zpracování papírové pošty. Firma dostává svou obchodní poštu na svou obchodní adresu, ať už se jedná o poštu z banky, od obchodních partnerů nebo od třetích stran, a může ji přeposílat téměř na libovolné místo na světě. Díky tomu přesně víte, kdy obdržíte jakoukoli poštu, a máte okamžitý přístup k důležitým dokumentům.

Tato služba je důležitá zejména pro obchodní cestující, kteří nemají možnost přijímat poštu doma nebo k nim nemají kdykoli přístup. Nabízí se vám možnosti plánování odesílání pošty, ať už denně, týdně nebo měsíčně. Dokonce máte možnost si vybrat, zda nás pověříte skenováním a odesíláním vaší pošty, nebo ne. Po odeslání pošty budete také informováni.

Do této služby se nepočítají zásilky od místních hongkongských úřadů, jenž na tyto aktivity slouží adresa sídla společnosti.

Cena: 18 000 Kč / rok (1 500 Kč / měs. přičemž máte v ceně kredit ve výši 2 000 Kč, pokud Vám přijde zásilka zaslání oskenovaného dokumentu 25 Kč / ks, případně přeposlání DHL do ČR cena od 3 000 Kč v závislosti na váze).