Přeskočit na obsah
Domů » Články » Registered Address

Registered Address

Adresa sídla společnosti

Registrovaná adresa je adresa vaší společnosti ve státních záznamech. Podle nařízení o společnostech a hongkongských zákonů musí mít každá společnost registrovanou adresu v Hongkongu. Toto místo slouží jako adresa pro příjem pošty od místních, vládních úřadů. Registrovaná adresa musí být fyzickou adresou a nemůže se jednat o P. O. BOX.

Registrovaná adresa, jak již název napovídá, slouží pouze k registraci společnosti, nikoli k oficiálnímu obchodnímu využití. Registrovaná adresa se musí nacházet v Hongkongu, aby na ni mohla být přijímána důležitá pošta od hongkongské vlády pro podnikatelské subjekty. Obvykle to může být na stejném místě, kde sídlí agent & sekretář společnosti.

Adresa je oddělena od obchodní adresy společnosti, která slouží jako oficiální sídlo společnosti. Tuto obchodní adresu obvykle vidí lidé zvenčí a používá se pro faktury, smlouvy a kontaktní formuláře. Adresa sídla a obchodní adresa mohou být umístěny na stejné adrese nebo na různých adresách, ale obvykle je třeba obchodní adresu zřídit zvlášť.

Cena: viz povinnosti HK společnosti