Přeskočit na obsah
Domů » Články » Certificate of Incumbency

Certificate of Incumbency

Osvědčení o bezúhonnosti

Jedná se o dokument, který shromažďuje všechny důležité informace o společnosti. Certificate of Incumbency může být vyžadováno k otevření firemního, bankovního účtu, pokud je registrována déle než rok.

Co je to osvědčení o bezúhonnosti?

Hongkongské osvědčení o existenci společnosti je zpráva, která specifikuje informace a strukturu společnosti, jejíž oficiální název je Company Particulars Report. Tento dokument dokládá totožnost jednotlivých členů společnosti a způsob jejich právního spojení se společností.

Obsahuje následující údaje o společnosti:

  • Informace o společnosti;
  • Historie názvu společnosti;
  • Základní kapitál;
  • Sídlo společnosti;
  • Údaje o řediteli(ích);
  • Údaje o tajemníkovi společnosti.

Proč potřebujete Certificate of Incumbency?

Obvykle apostilované (hongkongským vrchním soudem) osvědčení o bezúhonnosti společnosti (Certificate of Incumbency) používají banky k ověření, zda jsou všechny ostatní poskytnuté dokumenty správné, či nikoli. Tento dokument mohou společnosti použít k otevření firemního bankovního účtu mimo Hongkong. Každá banka má při vyřizování žádostí o firemní bankovní účet své požadavky, přičemž právě tento dokument může být její součástí. Proto se vždy informujte u banky mimo Hongkong, kde si chcete otevřít účet jestli onen dokument právě vyžadují.

Cena: 15 000 Kč

Vzor: Certificate of Incumbency

Sample: Certificate of Incumbency