Daňové přiznání a audit společnosti 

Po prvních 18 měsících od zahájení podnikání se musí dložit účetnictví v Hongkongu a podat na finanční úřad daňové přiznání a audit společnosti.

Tuto službu mohou zabezpečovat pouze licencovaní místní auditoři narozdíl od nás v ČR, kde to může dělat "kdokoliv"...

Během podnikání si budete uschovávat v elektronické podobě všechny přijaté, vydané faktury, bankovní výpisy, atd.

Doporučujeme tabulku v Excelu, kde si zaznamenáváte faktury, apod.

Jakmile bude třeba zpracovat účetnictví a podat daňové přiznání a audit společnosti, tak Vás k tomu vyzveme.

Vy nám naposíláte všechny podklady pro zpracování - my Vám naceníme službu, pošleme fakturu a po uhrazení začneme zajišťovat danou službu.

Celý proces je na týdny - jakmile je připravený audit, tak zasíláme na odsouhlasení - pak všechny dokumenty vytisknete, podepíšete a pošlete v originále do Hongkongu.

My podáme na úřad a zašleme Vám fyzicky (přepravní společnosti DHL) originál potvrzené dokumenty od finančního úřadu, abyste si to mohli archivovat.

Účetní obdobi je buď od 1.4. do 31.3. nebo od 1.1. do 31.12. Stáhněte si dokument.

Cena za zpracování účetnictví, podání daňového přiznání a audit společnosti od 95 000 Kč (dle počtu dodaných podkladů, položek, atd. - pošlete nám podklady, my obratem naceníme, pokud souhlastíte zasíláme Vám fakturu na zajištění.

Celý proces trvá opět pár týdnů). V případě, že jste ještě nezahájili podnikatelskou činnost, tak se podá daňové přiznání "NIL PTR", cena 25 000 Kč.

Výzva na podání daňového přiznání od finančního úřadu

Profit Tax Return (PTR) daňové přiznání

 

Pokuta od finančního úřadu

V případě, že se nepodá daňové přiznání a audit v termínu, vystaví finanční úřad pokutu (16 000 Kč) danému podnikatelskému subjektu.

Profit Tax Return (PTR) - penalty, daňové přiznání pokuta