Přeskočit na obsah
Domů » Články » Klientská zóna pro naše zákazníky

Klientská zóna pro naše zákazníky

Zprovoznili jsme pro vás klientskou zónu, kde najdete všechny důležité dokumenty vaší hongkongské společnosti. Občas nám klienti píší, že potřebují zaslat ten či onen dokument, tak nyní je najdete všechny a budou pro vás připravené kdykoliv ke stažení. Jméno (e-mail) a heslo Vám bylo zasláno. Pokud jste přihlašovací údaje neobdrželi nebo máte problém s přihlášením, tak se nám ozvěte. V případě, že jste zapomněli heslo, tak si nechejte (při přihlášení) zaslat e-mail s možností jeho obnovení (zkontrolujte si SPAM poštu).

Vstoupit do klientské zóny můžete třemi způsoby:

  • Otevřete stránky www.joufile.com.
  • Na aktuálních stránkách (www.joubusiness.com) dole v patičce vidíte » Klientská zóna «, tak na to klikněte.

Po přihlášení uvidíte správce souborů, který si můžete přepnout v pravém horním rohu na řídící panel, kde máte celkový přehled. Rozkliknutím vlevo zcela nahoře Vašeho jména se Vám rozbalí nabídka „Profil„, kde si můžete změnit jménopříjmení a e-mail, ale také nastavit nové heslo (zde apelujeme na klienty, aby volili hesla min. 15 znaků, čísel apod. vzhledem k bezpečnosti). Na pravé straně zcela nahoře si můžete změnit jazyk stránek – angličtina (EN) nebo čeština (CS).

Soubory si můžete stáhnout jednotlivě (kliknutím na akci“ stáhnout“), případně po označení více souborů jej stáhnete do ZIP balíčku. V nabídce uvidíte i nabídku „Nahrát„, kde si můžete nahrát své vlastní soubory. Můžete využít pro podepsané dokumenty, jenž Vám zasíláme (AGM, apod.) nebo nahrát účetní podklady. Zejména pro tyto účely je to vhodné využít.

Podklady ve většině případů zabírají několik desítek MB a máte „problém“ nám je dodávat. Někdo zasílá v několika e-mailech, jiní dávají do úschovny, apod. servery, další na USB flashkách, atd. Od nynějšího dne můžete využít zabezpečený server a nahrávat soubory tam. Maximální velikost jednoho souboru je 300 MB a podporujeme většinu formátů, přičemž ideální dát např. všechny účetní podklady do balíčku (*.zip, *.rar) a pojmenovat např. „ptr-2020-podklady.zip“. Jakmile budou uzávěrky hotové, tak si data můžete bezpečně smazat (případně to uděláme za Vás).

Protokol aktivit – je poslední položka z nabídky, kde se Vám zaznamenává každá změna, jenž provedete (případně pro budoucí kontrolu). Věříme, že tuto službu oceníte a budete ji využívat.

Správce souborů

Správce souborů

Řídící panel

Řídící panel